Сонячний колектор (комплект)


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Чи розглядаєте варіанти комплектів сонячних колекторів? Ознайомтеся з нашим широким асортиментом. Завдяки нашим колекторам, Ви забудете про проблеми, пов'язані з довгим нагріванням води для басейну, неякісним опаленням або нестабільна гарячим водопостачанням.

Сонячний колектор (комплект)Сонячний колектор (комплект) допоможе Вам використовувати невичерпні природні ресурси максимально ефективно. У країнах Європи колектор - невід'ємний елемент практично кожного приватного будинку. В Україні комплекти сонячних колекторів так само користуються високим попитом. Людей все більше цікавлять альтернативні та екологічні джерела енергії.

Серед нашого асортименту є, наприклад, вакуумний сонячний колектор (комплект). Його головна перевага в тому, що продуктивність його роботи не залежить від сезону його використання. Вони ефективні в роботі протягом всього року. Так само продуктивніше їх робота протягом доби і вони в порівняно менших розмірах втрачають накопичене тепло.

Крім вакуумних комплектів сонячних колекторів, є і сезонні. Їх перевага в зручному монтажі і простий структурі. Вони не потребують спеціального устаткування, але результативність їх роботи залежить від сезону.

Пам'ятайте, що здійснюючи покупку комплекту сонячних колекторів, Ви тим самим значно заощадите при оплаті рахунків за електроенергію або паливо.

Залежно від призначення і планованої галузі використання, наші фахівці готові допомогти Вам з вибором оптимального варіанту сонячного колектора, персонально для Вас. Довірте монтаж професіоналам і будьте впевнені в максимальної продуктивності роботи Вашого сонячного колектора. Телефонуйте нам, щодо цікавлять вас деталей і нюансів.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення