Сонячні колектори для дому (вартість комплекту)


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Найоптимальніше рішення питання гарячого водопостачання і опалення - це сонячні колектори для будинку, вартість комплекту яких вказана на нашому сайті. Наша компанія пропонує тільки перевірене, якісне і максимально надійне обладнання.

Сонячні
колектори для будинку - вартість комплекту приємно Вас здивує.

В асортименті: геліосистеми для опалення та гарячого водопостачання, вакуумні колектори, а так само сезонні колектори.

Сонячні колектори для дому (вартість комплекту)Геліосистеми допоможуть Вам максимально ефективно використовувати невичерпні природні ресурси для опалення та гарячого водопостачання. Геліосистема - невід'ємна частина будь-якого сучасного будинку. Використовуючи безкоштовну енергію сонця, Ви підвищуєте свою незалежність від постійно зростаючих цін на електрику. В європейських країнах геліосистеми - обов'язкова складова при будівництві нових будівель.

Сонячні колектори для дому (вартість комплекту залежить від моделі, більш придатної для Вас) варто вибирати після консультації наших фахівців.

Вакуумні колектори підійдуть Вам, якщо Ви розраховуєте на їх використання цілий рік. Переважною особливістю вакуумних колекторів є їх здатність працювати майже в будь-яку погоду. Вони набагато менше втрачають накопичену теплову енергію і мають переважну тривалість роботи протягом доби. Якщо Ви шукаєте колектор для використання цілий рік, вакуумні - кращий вибір сонячних колекторів для будинку. Вартість комплекту вказана на нашому сайті.

Відмінність сезонних колекторів - простота конструкції і легкість монтажу. Вони не вимагають додаткових пристосувань для циркуляції рідини. Крім того вони мають високу ефективність, але обмежені в сезоні використання. Для дачі кращий вибір - сезонні сонячні колектори для дому. Вартість комплекту може залежати від ряду факторів.

Якщо Вас цікавлять деталі вартості комплекту сонячних колекторів для будинку, зв'яжіться з нашими консультантами.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення