Сонячні колектори Запоріжжя


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

З метою економії багато набувають сонячні колектори (Запоріжжя). Збір теплової енергії Сонця - це суть їх роботи. Сонячні колектори (Запоріжжя) встановлюють зокрема для гарячого водопостачання і для опалювання приміщень. Цим самим Ви не переплачуєте за додаткові витрати.

Сонячні колектори ЗапоріжжяНаша компанія «Solar Energy» працює по всій Україні, не виключенням є і місто Запоріжжя, сонячні колектори виробництва якої дійсно економлять Ваші кошти. Для безкоштовної і якісної консультації телефонуйте нам за номером на сайті, професійно надамо Вам необхідну інформацію. Забезпечуємо гарантію на нашу продукцію до десяти років і гарантія на монтаж два роки і більше. Пропонуємо Вам сонячні колектори (Запоріжжя) таких видів: вакуумні, сезонні і гелеосістеми.

На нашому офіційному сайті Ви можете ознайомиться з великим вибором, різного цінового класу з різноманітною специфікою. Сонячні колектори (Запоріжжя) мають таку основну характеристику як: термін служби, кількість трубок, тип установки, максимальна температурою нагріву, матеріал деталей, тиск і інше. Замовити їх дуже легко: вибираєте необхідний товар, телефонуйте нам і ми оформляємо замовлення. Доставка по Києву відбувається нашою кур'єрською службою, за межами столиці, транспортною компанією. Здійснити оплату можна відразу на карту, або ж при отриманні товару.

Замовляйте сонячні колектори (Запоріжжя) в нашій компанії «Solar Energy», за Вашими вимогами і бажанням ми Вам підберемо потрібний продукт. Гарантуємо довгу експлуатацію якісного і потужного продукту.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення