Селективні сонячні колектори


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Селективні сонячні колекториСонячні колектори в наш час дуже затребувані в багатьох країнах світу. Винятком не є і Україна. Чимало підприємств і організацій використовують селективні сонячні колектори для нагріву води або опалення приміщень. Для отримання високого коефіцієнта корисної дії сонячних колекторів використовуються спеціальні селективні покриття, основним завданням яких є поглинання якомога більшої кількості сонячного випромінювання. Сучасні селективні сонячні колектори дуже продуктивні й ефективні. Варто також відзначити доступність такого обладнання для населення. На сьогоднішній день селективні сонячні колектори купують не тільки всілякі підприємства, а й приватні особи.

Селективні сонячні колектори для нагріву побутової води - це дуже вигідна інвестиція. Купівля таких пристосувань, які здійснюють конвертацію сонячної енергії в теплову енергію, через відносно нетривалий період окупається. А якщо врахувати високу вартість централізованого підігріву води і регулярне підвищення цін на таку послугу, то селективні сонячні колектори - це надзвичайно рентабельне придбання, як для будинку, так і для бізнесу. Замовити такі пристосування в Україні можна в фірмі «SOLAR ENERGY». Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент сонячних колекторів та батарей, а також всіляких комплектуючих для них, лояльну цінову політику, а також професійний монтаж обладнання на Вашому об'єкті.

Якщо Ви прийняли рішення замовити якісні селективні сонячні колектори за вартістю, яка Вас обов'язково задовольнить, то зробити придбання такого обладнання Ви можете в компанії «SOLAR ENERGY».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення