Зелений тариф ціна


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Зелений тариф цінаНа нашому сайті "Solar-energy" ви зможете знайти обладнання для того, щоб підключити зелений тариф. Ціна такого обладнання може відрізняти, в принципі, як і в багатьох інших товарах. Відмінність можна поділити на два фактора, до першого можна віднести країну виробника, до другого потужність обладнання. По першому пункту все досить просто, виробник може бути Китай, такі сонячні панелі можуть стояти дешево, або Німеччина, такі системи стоять дорожче, проте термін їх експлуатації може бути набагато більше. Це те, без чого неможливо підключити зелений тариф, ціна його придбання і підключення буде залежати від марки обладнання.

Другий фактор це потужність сонячної електростанції, яка буде потрібна для того, щоб встановити зелений тариф. Ціна на обладнання буде рости в залежності від потужності виробленої сонячної енергії і це логічно. Адже сонячні системи складаються з сонячних панелей, чим більше панелей, тим більшої продуктивності можна домогтися. І відповідно Ви зможете продавати надлишки електроенергії державі за завищеними цінами, і чим потужніший станція, тим більше виробленої електроенергії, тим більше у Вас залишиться, тим більше Ви зможете продати за програмою зелений тариф (ціна). Так само на вартість і окупність може вплинути наявність необхідної території для розміщення альтернативного джерела енергії. Практично для кожного нашого клієнта був складений свій особливий проект, щоб отримувати максимальну віддачу за програмою зелений тариф, ціна кожного проекту теж може значно відрізнятися.

Придбати відповідне обладнання для того, щоб підключити зелений тариф, ціна якого Вам підійде, Ви зможете, зв'язавшись з менеджерами компанії "Solar-energy".

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення