Зелений тариф для юридичних осіб


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Зелений тариф для юридичних осібДля підприємців, які володіють вільними активами або для тих, хто хоче просто зекономити, існує зелений тариф для юридичних осіб, за допомогою якого можна ще непогано заробити. Якщо Ви хочете інвестувати гроші правильно, так щоб це окупалося без невиправданого ризику, тоді ця стаття для Вас. У наш час в Україні досить багато різних ризиків, прорахувати які досить складно у зв'язку з багатьма подіями. Одне можна сказати впевнено - комунальні послуги дорожчатимуть постійно. Це можна спостерігати на протязі всієї історії існування нашої країни. І відповідно продавати тугіше електроенергію це, практично, те ж саме, що продавати валюту. І в цьому Вам допоможе зелений тариф для юридичних осіб, купити і підключити який Ви можете за допомогою компанії "Solar-energy".

Хочете зберегти власні заощадження або навіть отримувати прибуток від держави? Тоді зелений тариф для юридичних осіб створено саме для Вас. З його допомогою у Вас з'являється можливість продавати залишкову енергію державним і приватним компаніям, типу обленерго. Крім того, Ви будете позбавлені витрат на оплату рахунків за електроенергію, що буде вельми приємним бонусом. Коротко опишемо зелений тариф для юридичних осіб і що потрібно для його роботи. Спочатку потрібні сонячні панелі і їх комплектуючі. З їх допомогою Ви будете "збирати" енергію сонячних променів і за допомогою спеціального обладнання вона буде перетворюватися в загальну електроенергію, яку зараз ви отримуєте з мережі. Далі потрібно оформити всі необхідні документи в органах і підключити зелений тариф для юридичних осіб в загальну мережу. Далі ви не платите за електроенергію і продаєте її.

Більш детальну інформацію та прорахунки для того, щоб підключити зелений тариф для юридичних осіб у себе, Ви можете, звернувшись до наших менеджерів.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення