Зелений тариф для підприємств


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Зелений тариф для підприємствВ Україні компанія "Solar-energy" пропонує Вашій увазі "зелений тариф" для підприємств. Це дозволяє продавати залишки електроенергії державі за особливими цінами, які будуть відрізнятися від того яка у Вас станція. Якщо вона розміщена на землі, тоді вартість буде трохи, нижче, ніж у станції, яка буде розміщена на висоті. Це можуть бути дахи приватних будинків, підприємств, багатоповерхових і офісних будівель. Відповідно зелений тариф для підприємств, які мають своє промислова будівля з незайнятою дахом, або вільну територію, яка не експлуатується, буде вигідною інвестицією.

Зелений тариф для підприємств, у яких немає "вільного" місця й може бути. Для цього ми можемо спорудити певні конструкції, навіть є можливість спорудити конструкцію яка буде повертатися по траєкторії руху Сонця, що дасть максимальну віддачу і найшвидшу окупність. У спорудах такого типу є тільки один недолік, а саме їх вартість. Це означає, що зелений тариф для підприємств, яким потрібні будуть спеціальні конструкції, може обійтися дорожче, ніж для тих у яких вже є готова майданчик для розміщення. Однак не варто засмучуватися, адже будь-яка сонячна система себе окупає, і чим ефективніше вона буде працювати, тим швидше ви отримаєте прибуток в плюс. І відповідно зелений тариф для підприємств буде приносити максимальну вигоду в тому випадки, якщо Ви підключіться до нього якомога швидше. На даний момент держава гарантує, що до 2030 року буде зобов'язане за законом купувати таке електрика.

Зелений тариф для підприємств це відмінна можливість отримувати додатковий дохід і не має різниці, є у Вас необхідна територія чи ні, ми зможемо Вам допомогти!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення