Купити сонячну батарею 12 вольт


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Купить солнечную батарею 12 вольт

Купити сонячну батарею 12 Вольт - значить купити сонячну батарею, яка здатна в результаті акумулювати енергію з електричною напругою рівним 12 Вольт.

В асортименті нашої компанії сонячні батареї з такими характеристиками представлені досить широко. Тому вибрати і купити сонячну батарею 12 Вольт у нас не складе труднощів. Це можуть бути як полікристалічні, так і монокристалічні панелі з різною потужністю від 10 Ватт.

Залежно від необхідного Вам кількості перетвореної енергії сонця в електроенергію Ви можете купити сонячну батарею 12 Вольт або 24 Вольт. Чим більше потребляемость електроенергії в Вашому домі, тим масштабніші за потужністю і напругою слід встановлювати сонячну батарею.

Так як для електроживлення всієї стандартної побутової техніки потрібен змінний струм 220 Вольт, то завдання перетворення 12 Вольт або 24 Вольт в 220 Вольт бере на себе спеціальний прилад, який називається інвертор. Тобто для роботи всієї системи потрібно не тільки купити сонячну батарею 12 Вольт, але і відповідний інвертор, який буде інвертувати акумульований ток 12 Вольт в потрібні 220 Вольт. Ці прилади також широко представлені на нашому сайті.

У тому числі для роботи всієї системи Вам знадобляться акумуляторні батареї з напругою 12 Вольт і різної ємністю. Чим більше потрібно запасати енергії, тим, відповідно, повинна бути більше і ємність. У нашому магазині Ви зможете вибрати самий відповідні акумулятори для Вашого будинку.

Купити сонячну батарею 12 Вольт і все відповідне до неї обладнання Ви завжди можете в нашій компанії. Так як ми пропонуємо повний комплекс послуг від підбору сонячних елементів до монтажу систем сонячних батарей будь-якої складності, то наші продавці-консультанти зможуть запропонувати Вам всі необхідні складові для Вашої системи.

Подивитися сонячну батарею 12 Вольт на сайті

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення