Обслуговування сонячних батарей


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Якщо Ви вирішили придбати будь-які прилади для отримання і перетворення сонячної енергії, то Вам необхідно буде обов'язково розібратися у всіх особливостях цих приладів, що б розуміти, з чим Ви маєте справу. А також, варто не забувати і про обслуговування сонячних батарей, яке повинно проводиться регулярно.

Якщо Вам цікаво, в чому саме полягає обслуговування сонячних батарей, то це загальні заходи для всіх типів батарей. Так, як батареї є дуже довговічними, Вам не потрібно буде проводити їх заміну або якісь ремонтні роботи. Головне обслуговування сонячних батарей полягає в тому, що б прибирати все, що може закривати потрапляння сонячних променів на їх поверхню.

Обслуговування сонячних батарейВсі обслуговування сонячних батарей може проводиться як Вашими силами, так і за допомогою послуг наших співробітників, які готові проводити регулярні перевірки або здійснювати виїзд тільки при необхідності.


Найчастіше, обслуговування сонячних батарей потрібно взимку і полягає воно в регулярному прибиранню снігу, який міг потрапити на поверхню самих елементів. Для цього краще скористатися спеціальною шваброю, яка ефективно зніме весь сніг, не пошкодивши елементи. Ще однією причиною може бути попадання різного сміття, гілок, пташиного посліду та інших речей, які будуть закривати поверхню батарей.

Ми настійно радимо не забувати перевіряти кріплення, в рамках обслуговування сонячних батарей. І бажано проводити таку процедуру не рідше ніж 2 рази на рік, що б уникнути випадків, коли при сильно пориві вітру, батареї можуть зірватися і отримати значні пошкодження. В іншому, таке обладнання є невибагливим і не вимагає значної уваги до себе.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення