Зелений тариф 2017


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Зелений тариф 2017Зелений тариф 2017 на електроенергію є економічно вигідним механізмом, який дуже стимулює використовувати джерело енергії, що підпадає під розряд відновлюваних, а точніше невичерпних. Завдяки тому що існує зелений тариф 2017, кожна фізична особа має можливість не тільки економити але і вигідно продавати електроенергію, яка є в надлишку. Постачати її можна державного енергетичного ринку за ціною в кілька разів більше ніж стандартний тариф на споживання для всього населення.


Але крім того що продаючи державі, власнику у якого є зелений тариф 2017, платити за власне споживання енергії абсолютно не потрібно. Все необхідне обладнання для цього Ви можете придбати в компанії "Solar-energy" за найнижчими цінами і найвищої якості. Головну особливість, яку має зелений тариф 2017 це повна відсутність ліцензії на монтаж сонячної електростанції потужністю до 30 кВт. Зелений тариф 2017 був прийнятий на підставі і для того щоб залучити інвестиції в технології, які використовують альтернативні джерела енергії, тому що Україна дала обіцянку, частина енергетичного ринку, перевести на використання альтернативних джерел енергії. Щоб отримувати прибуток то електроенергії, яка є у Вас в надлишку, потрібно зробити зовсім небагато. Досить купити і вмонтувати сонячну електростанцію, надати всі необхідні документи для подачі, відкрити рахунок у банку, для того щоб на нього Вам могли перерахувати гроші, вмонтувати двосторонній лічильник, підписати акт прийому передачі електроенергії з обленерго.

Компанія "Solar-energy" знає все про зелений тариф 2017 і з задоволенням надати все необхідне для того щоб Ви могли на практиці дізнатися про нього, економити і заробляти.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення