Акумулятор 12в 100Аг гелевий


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Акумулятор 12в 100Аг гелевийАкумулятор 12в 100Аг гелевий є кращим вибором для ваших потреб. За короткий час появи на ринку, вони зарекомендували себе як надійні, якісні, стійкі, їх потенціал потужності прослужить вам терміном 11-ть років. Можливість їх використання у багатьох переносних і стаціонарних системах, системах безпеки, комунікаційних системах і системах захисту, роблять їх кращим вибором для зручності і комфорту, вас і ваших систем. Якісність акумулятора 12в 100Аг гелевий обумовлена ​​довголіттям без потреби технічного обслуговування.

Акумулятор 12в 100Аг гелевий повністю герметичний, що дозволяє використовувати його, практично в будь-якому положенні. Герметичність акумулятора обумовлює надійність і захист від витоку рідини і парів газу, що робить його багатофункціональним, безпечним і зручним у застосуванні, до електричних-приладів, сонячній енергетиці, вітряним генераторам, різного роду технічним і промисловим об'єктам, лебідок, системам автономного електропостачання. Акумулятор 12в 100Аг гелевий має безліч позитивних якостей поряд з іншими, це довговічність, при правильних умовах роботи, справної техніки та електрообладнання, можливість глибокого розряду, який відновлюється в повній мірі після зарядки, при пошкодженні корпусу не порушується функціональна робота даного обладнання. Ці якості роблять гелієву батарею незамінною для автомобілів, для екстремальних умов експлуатації, де потрібна надійність і високі струми. Така батарея буде знахідкою для побудови потужної аудіосистеми. Акумулятор 12в 100Аг гелевий не виділяють газу, він компактний - його можна розміщувати ближче до підсилювача і навіть в салоні.

Тим самим Ви відсторонитеся від втрат в кабелях, і спростите загальне компонування системи за допомогою акумулятора 12в 100Аг гелевий.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення