Гнучкі сонячні батареї


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Гнучкі сонячні батареїСонячні батареї - для переважної більшості людей це в першу чергу джерело для отримання безкоштовної електроенергії, яка, однак, може бути застосована лише для великих площ або покриттів. Проте, сучасні технології отримують значний розвиток, і вже сьогодні існують і є абсолютно доступними гнучкі сонячні батареї.

Гнучкі сонячні батареї - це такі ж батареї, з аналогічним принципом роботи, що і у стандартних моделей, однак, на відміну від своїх твердих «братів», вони мають меншу вагу і може скручуватися в рулони або в будь-яку іншу зручну форму. Але в цих, неймовірно зручних гнучких сонячних батареях є і кілька мінусів. Перший і найважливіший - велика ціна. Навіть прості сонячні батареї значних розмірів мають пристойну ціну, а вартість гнучких сонячних батарей такого ж розміру буде в рази вище. Другий мінус - це слабший ККД в порівнянні з твердим варіантом, однак, якщо ми враховуємо співвідношення ваги і розміру, то гнучкі батареї однозначно виграють.

Гнучкі сонячні батареї - це справжня знахідка для всіх, хто вже оцінив переваги природних джерел енергії!

Можливості щодо застосування цих батарей досить широкі. Наприклад, Ви легко можете застосовувати їх як в стаціонарному вигляді, розмотавши їх на даху або задньому дворі, так і в мобільному, прикріпивши батарею до рюкзака, велосипеду або автомобілю. Останнє особливо оцінять всі любителі подорожувати, адже навіть в подорож необхідна електроенергія для харчування фотоапарата, навігатора або телефону, і гнучкі сонячні батареї відмінно впораються з цим завданням!

Поява гнучких батарей - це відмінна демонстрація того, наскільки швидко розвиваються сучасні технології, роблячи наше життя значно простіше і зручніше!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення