Універсальна сонячна батарея


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Сонячна батарея - альтернативне джерело електроенергії, який можна використовувати для вирішення найрізноманітніших побутових завдань. Фотоелементи, з яких складається батарея, здатні вловлювати енергію Сонця і трансформувати її в електричний струм. У наш час без електрики нікуди. Так навіщо переплачувати, якщо можна користуватися цим ресурсом абсолютно безкоштовно. Універсальна сонячна батарея зможе забезпечити електрикою будинок, дачу, гараж, лазню, іншу будівлю. Часто таке обладнання використовують і підприємства. Якщо навіть батарея не зможе забезпечити будівлю електрикою на 100%, то на основні потреби її продуктивності все-таки вистачить.

Універсальна сонячна батареяУніверсальна сонячна батарея повинна бути по максимуму освітлена сонцем. Для установки панелей вибирають саме освітлене місце. Найчастіше це дах. Туди потрапляє найбільше сонячних променів, так і заважати батарея нікому там не буде. При наявності такого обладнання відключення світла власникові будинку будуть нестрашні. Нагріти чайник, включити обігрівач, подивитися телевізор, освітити будинок - все це можна зробити, використовуючи електричний струм, що генерується батареєю. Можна сміливо сказати, що будь-яка сонячна батарея - універсальна. Скрізь, де потрібен електричний струм, вона буде корисна.

В Україні сонячне обладнання тільки набирає популярність. Хоча в багатьох інших країнах енергію сонця використовують дуже активно протягом досить великої кількості часу. За кордоном практикують установку універсальних сонячних батарей на даху електромобілів, панелі портативних зарядних пристроїв, светоісточнікі. У Франції збираються навіть побудувати дороги з вбудованими фотоелементами. Можливо, такі технології скоро будуть впроваджені і у нас.

Універсальна сонячна батарея стане в нагоді і в житловому будинку, і на підприємстві.

Купити універсальну сонячну батарею і всі комплектуючі до неї можна в компанії «SOLAR ENERGY». Якщо Ви готові перейти на використання альтернативних видів енергії, телефонуйте нам.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення