Готові сонячні батареї


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Нас щодня оточує і зігріває безпечний і повністю безкоштовний джерело енергії, який називається Сонцем. Але багато людей навіть не підозрюють про те, що його можна використовувати. Досить придбати готові сонячні батареї, встановити їх на даху свого будинку і почати використовувати. Якщо Вас зацікавила така обладнання, слід знати, за якими критеріями потрібно його вибирати.

Готові сонячні батареї

Перший критерій - це потужність. Дня початку потрібно визначитися, з якою метою Ви хочете встановити готові сонячні батареї. Ви хочете, щоб вони були додатковим джерелом енергії, або основним? Залежно від цього, потрібно вибирати їх тип і їх ступінь потужності. В якості основного джерела енергії підійдуть монокристалічні і полікристалічні готові сонячні батареї. Найбільшим відсотком продуктивності енергії і самим тривалим терміном служби мають батареї монокристалічного типу. Їх недолік - найвища вартість. Бюджетний і також ефективний варіант - полікристалічні панелі. Їх метод виробництва вимагає меншого кількості витрат, тому і їх вартість більш прийнятна. При цьому вони лише на 20% менше мають ступінь продуктивності.

Другий критерій вибору готових сонячних батарей - площа Вашого будинку. Кількість батарей і кількість вироблення ними електричної енергії повинні відповідати площі Вашого будинку. Встановити одну, або кілька батарей, у багатьох случає недостатньо. Крім того, самостійно батареї працювати не будуть. Необхідно придбати спеціальний акумулятор, а також ІНВЕНТОР. Готові сонячні батареї та інше обладнання потрібно грамотно змонтувати, не допускаючи при цьому будь-яких помилок.

Забезпечте свій будинок автономним джерелом електричної енергії - купуйте готові сонячні батареї в нашому підприємстві!
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення