Вакуумний сонячний колектор


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Сонячний колектор - дуже корисний агрегат, особливо в побуті. За допомогою такого обладнання можна забезпечити будинок досить великою кількістю гарячої води. Вакуумний сонячний колектор може покрити до 90% всього обсягу води, необхідної сім'ї для комфортного проживання в будинку. Досить часто таке обладнання використовується для обігріву житла. На жаль, на всі 100% забезпечити будинок теплом колектор не зможе. Але приблизно 30% всього тепла в холодний період року з його допомогою все ж можна отримати. Якщо враховувати, що таке тепло дістається практично безкоштовно, користь колектора і для систем опалення стає абсолютно очевидною. Вакуумний сонячний колектор - це не єдиний різновид подібного обладнання. Бувають також колектори плоскі. Будова їх зовсім інше, як і принцип роботи. Вони менш ефективні, так як менше захищені від мимовільних тепловтрат. Вакуумний сонячний колектор купити буде правильніше, якщо потреба в гарячій воді досить велика. Така установка здатна акумулювати і пускати в справу до 95% всього одержуваного тепла Сонця. Єдиний недолік такої геліосистеми - це вартість. Ціна вакуумних трубчастих установок може перевищувати ціну плоских в кілька разів.

Вакуумний сонячний колектор

Вакуумний сонячний колектор найчастіше встановлюється на даху будинку. Сюди сонячне світло надходить безперешкодно. Цікаво те, що трубки колектора здатні сприймати не тільки прямі промені, але також і розсіяне світло. Таким чином, навіть в похмуру погоду вакуумний сонячний колектор здатний виконувати свої функції, при чому досить ефективно.

Роздумуєте над тим, купувати вакуумний сонячний колектор або гріти воду по-старому?
Наша компанія готова запевнити кожного, що колектор - потрібна річ в побуті.

Ефективність геліосистем від «Solar Energy» оцінили багато з наших клієнтів. Ніхто з них в установці такого обладнання не розчарувався.

Подивитися вакуумний сонячний колектор
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення