Вакуумний сонячний колектор для будинку


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Вакуумний сонячний колектор для будинкуКонструкції вакуумних і плоских сонячних колекторів істотно відрізняється. Варто зауважити, що вакуумний колектор професіонали вважають більш ефективним, а тому й коштує він дорожче. Втім, колектори плоскі теж являють собою дуже корисне обладнання, особливо для задоволення побутових потреб. Вакуумний сонячний колектор для будинку, не дивлячись на менш доступну вартість, теж буде відмінним рішенням. Така установка здатна однаково ефективно вловлювати і прямі, і непрямі сонячні промені, і навіть розсіяне світло, а значить, буде приносити користь практично в будь-яку погоду і пору року.

Вакуумний сонячний колектор для будинку відрізняється цікавим непростим будовою, що нагадує будову термоса. Він складається з певної кількості подвійних трубок з вакуумної прошарком. Саме тому агрегат і отримав назву «вакуумний». Вакуум практично не проводить тепло, а тому тепловтрати практично не спостерігаються. Саме завдяки йому ККД системи становить майже 100%. Вакуумний сонячний колектор для будинку може використовуватися як просто для нагріву води, так і з метою опалення приміщень. Якщо переслідується саме мета обігріти будинок в холодну пору, встановлювати слід більш потужний вакуумний сонячний колектор для будинку, здатний нагріти за добу тисячу літрів теплоносія або навіть більше.

Монтаж колектора та інших частин геліосистеми - це дуже відповідальний захід. Від правильності здійснення монтажних робіт ефективність системи в майбутньому залежить дуже сильно. Роботи по установці здійснювати повинні тільки фахівці. Непрофесіонал навряд чи зможе зробити все правильно. В результаті навіть найякісніший і потужний вакуумний сонячний колектор для будинку не зможе працювати на повну силу або не зможе функціонувати взагалі.

Високоякісний вакуумний сонячний колектор для будинку може надати Вам наша фірма «Solar Energy». Звертайтеся!

Вакуумний сонячний колектор для будинку на сторінці

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення