Вартість сонячного колектора


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Вартість сонячного колектора

Сонячні колектори для нагріву води застосовуються поки в нашій країні не часто. Причина цього - відносна новизна такого обладнання. Українці поки не розуміють, яку користь може принести їм покупка і установка колектора, а тому вважають за краще користуватися більш консервативними водонагрівальними приладами. Ще одна обставина, яка не дозволяє колекторам витіснити газові та електричні колонки, це висока ціна. Вартість сонячного колектора може становити понад тисячу доларів. Це велика сума для пересічної української сім'ї.

Колектори бувають двох видів - трубчасті і плоскі. Варто зауважити, що вакуумні трубчасті колектори вважаються більш ефективними, а тому вартість сонячного колектора такого типу буде вище. Але вид колектора - не єдиний фактор, що впливає на ціну обладнання. Вартість сонячного колектора буде залежати також від його продуктивності в різні періоди року. Найдорожчим буде колектор, який здатний акумулювати сонячне тепло при мінусовій температурі і в похмуру погоду. Тобто, ціна колектора, який функціонує тільки в теплу пору року, буде нижче вартості сонячного колектора всесезонного використання.

За своєю суттю колектор не є агрегатом, здатним функціонувати автономно. Для продуктивної його роботи потрібно також розширювальний і накопичувальний баки, відведення повітря, станція з інтегрованим сонячним контролером, труби та інші функціональні елементи. Правильніше за все купувати всі ці агрегати готовим комплектом. Фахівці зберуть для Вас ті складові, які будуть взаємодіяти між собою найкращим чином.

У нашій компанії вартість сонячного колектора завжди лояльна.

Якщо є бажання придбати сонячний колектор, вартість якого буде оптимально прийнятною, звертайтеся в нашу компанію. Ми з нетерпінням чекаємо Вашого дзвінка.

Подивитися вартість сонячного колектора на сторінці нашого сайту

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення