Сонячний колектор ціна


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Сонячний колектор цінаГеліосистема - чудове придбання, яке дозволить в майбутньому гарненько заощадити на нагріванні води і навіть опаленні будинку. Геліосистема - комплект обладнання, яке в процесі роботи вловлює сонячні промені, акумулює сонячне тепло і використовує його для задоволення різних побутових потреб. Звичайно, для обігріву приміщення потрібно більш потужна і ємна гелиосистема. Тому часто такі установки в Україні поки використовуються тільки для одержання теплої води для миття посуду, прийняття ванн і інших нагальних потреб.

Як вже було сказано, геліосистема - це комплект обладнання, в якому важлива кожна складова. Одним з головних компонентів геліосистеми є сонячний колектор. Ціна цього агрегату складає значну частину вартості всієї системи. Важливий показник для геліосистеми - це її продуктивність. Від кількості води, що нагрівається за день води залежить також ціна сонячного колектора та геліосистеми в цілому. Цю обставину слід враховувати, якщо є бажання купити таку установку для особистого користування. Також слід уважно поставитися до складання комплекту геліосистеми. Кожна частина установки повинна оптимально ефективно взаємодіяти з іншими компонентами. Тому, купуючи сонячний колектор, ціна не повинна бути єдиним критерієм для вибору. Наприклад, продуктивність колектора повинна відповідати ємності накопичувального бака, інакше робота системи буде неефективною. Сонячний колектор, ціна якого Вас влаштовує, купувати краще в комплекті з іншими складовими. У такому випадку дуже малий ризик того, що придбане обладнання не зможе повноцінно роботі в зборі.

У «Solar Energy» Ви напевно зможете купити сонячний колектор, ціна якого буде оптимально доступною.

У нашому асортименті є не тільки колектора, а й все інше для створення повноцінної геліосистеми. У «Solar Energy» можна придбати за хорошою ціною сонячний колектор окремо або в складі геліосистеми.

Подивитися сонячний колектор можете на сторінці

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення