Сонячний колектор Київ ціна


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Сонячний колектор Київ цінаСонячний колектор - це агрегат, що дозволяє нагрівати воду за допомогою енергії сонця. Колектор схожий на сонячну батарею тим, що теж поглинає сонячне випромінювання. Відмінність полягає в тому, що батарея перетворює сонячну енергію в електричну, а колектор в теплову. Колектор призначений тільки для нагрівання води для побутового або промислового користування. Як джерело електрики таке обладнання використовувати не можна.

Дізнавшись про переваги сонячного колектора, багато хто напевно захочуть придбати таке обладнання для власного користування. Купивши сонячний колектор, ціна в Києві якого буває різна, можна добре заощадити на нагріванні води. Колектор здатний акумулювати тепло сонячних променів і нагрівати воду цілий рік. І найприємніше, що гаряча вода і взимку, і влітку дістанеться абсолютно безкоштовно. Використання безкоштовних і нескінченних джерел енергії - це найважливіше перевагу сонячного колектора. Ціна в Києві на таке обладнання не дуже мала. Проте, вартість його покупки обов'язково окупиться і досить швидко. Тому тих, хто вирішив купити сонячний колектор (Київ), ціна лякати не повинна.

Сам по собі сонячний колектор не є такою вже цінністю. Приносити користь своєму власнику він зможе тільки в комплекті з накопичувальним баком, сонячним контролером і іншими елементами системи нагрівання та подачі води. Зібрати такий комплект обладнання не так просто. Тому краще купувати не окремо сонячний колектор (Київ), ціна якого буде залежати від багатьох факторів, а відразу комплект готової, грамотно прорахованою і ефективно працюючої геліосистеми.

Наші фахівці допоможуть кожному бажаючому підібрати підходящий сонячний колектор (Київ). Ціна на таке обладнання у нас досить прийнятна.

Якщо потрібен хороший сонячний колектор (Київ), ціна якого не надто висока, телефонуйте нам.

Подивитися або купити сонячний колектор на сторінці

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення