Зелений тариф (ціна)


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Зелений тариф (ціна)Власники мережевих сонячних електростанцій сьогодні мають можливість не тільки використовувати генерується електроенергію для своїх потреб, а й продавати її надлишки. Альтернативні джерела електрики, до яких відноситься і сонце, є найбільш екологічними і безпечними. Тому держава установку сонячних батарей намагається всіляко заохочувати. З цією метою була придумана і узаконена система розрахунку «зелений тариф». Ціна відпускається в мережу (продається) електроенергії відповідно до такого тарифу в кілька разів перевищує вартість споживаного (взятого з мережі) електрики. Вигоду оформлення «зеленого» тарифу вже встигли відчути багато громадян України. Якщо раніше установка сонячних батарей дозволяла скоротити витрати на оплату електроенергії, то сьогодні побутова сонячна електростанція здатна навіть приносити своєму власнику дохід. За рахунок того, що за умовами «зеленого тарифу» ціна споживаного електрики набагато менше ціни продаваного, використання сонячних батарей стало ще більш вигідним. Звичайно, щоб оформити для своєї міні електростанції «зелений тариф» (ціна окупиться протягом декількох років), необхідно пройти досить складний шлях, відвідати безліч кабінетів і підписати кілька важливих паперів. Втім, сьогодні є можливість скористатися послугами компаній, які можуть допомогти з оформленням всіх документів. Як правило, допомога з підключенням «зеленого тарифу» (ціна такої послуги може бути різною) можуть надати ті компанії, які продають і встановлюють сонячні батареї.

«Зелений тариф», ціна купівлі-продажу електрики за яким досить вигідна, зможуть оформити собі клієнти компанії «Solar Energy».

Наша компанія успішно реалізує, монтує та обслуговує сонячні батареї вже досить давно. Ми знаємо, як ніхто інший, про всі переваги «зеленого тарифу» (ціна на електроенергію вигідна), тому рекомендуємо його всім своїм клієнтам.

Опис зелений тариф на сторінці

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення