Мережевий сонячний інвертор


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Використання сонячної енергії для генерації електричного струму в Україні поки не дуже популярно. Проте, бажаючих встановити систему сонячних батарей на даху власного будинку або підприємства з кожним днем стає все більше. Пов'язано це з тим, що енергія сонця дістається нам абсолютно безкоштовно. Так чому б не використати її для власних потреб?

Мережевий сонячний інверторЩоб сонячна енергія не просто поглиналася, але також могла бути ефективно використана, одних сонячних батарей буде недостатньо. Без токопреобразующего, який акумулює і іншого спеціального устаткування тут не обійтися. Одним з таких корисних доповнень до системи буде мережевий сонячний інвертор. Цей агрегат здатний перетворювати постійний струм від батарей в перемінний (220 В) і генерувати його в стаціонарну мережу. Мережевий сонячний інвертор може бути наділений різними функціями. Хороший інвертор можна використовувати як автономне джерело живлення для самих різних побутових приладів і більш складної електроніки. Інвертор сприяє запобіганню різких перепадів напруги в мережі, захищаючи чутливу техніку від поломок.

Щоб мережевий сонячний інвертор функціонував максимально ефективно і не був марним доповненням до системи, необхідно подбати про правильне його монтажі та обслуговуванні. Установкою інвертора, як і всіх інших складових сонячної системи, повинен тільки фахівець. Інакше є великий ризик, що не тільки мережевий сонячний інвертор, але і вся система, будуть функціонувати неправильно. А це загрожує зниженням продуктивності або зовсім втратою працездатності.

Придбати мережевий сонячний інвертор за хорошою ціною цілком можливо, якщо звернутися в компанію «Solar Energy».

У нас досить великий і різноманітний асортимент, в якому кожен клієнт обов'язково знайде необхідний йому мережевий сонячний інвертор.

Подивитися мережевий сонячний інвертор на сторінці

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення