Літній сонячний колектор


Отправьте номер телефона
и мы к Вам перезвоним
  

 

Літній сонячний колекторБагато напевно пам'ятають часи, коли у кожного на дачах в жарку пору року стояли чорні великі баки з водою. Вони виконували функцію нагріву води. Ця вода потім використовувалася для різних цілей, але в основному для літнього душа. Сьогодні на зміну практично нефункціональним чорним баків прийшов технологічний літній сонячний колектор, який багато хто називає вдосконаленим «чорним баком».

Літній сонячний колектор призначається для перетворення енергії сонячних променів в теплову. Далі вона використовується для забезпечення гарячого водопостачання та в інших подібних сферах. Літній сонячний колектор є сезонним обладнання, яке експлуатується тільки при плюсовій температурі повітря. Він є додатковим і надійним пристроєм для підтримки тепла всередині приватного будинку. Вловлює він як видимі сонячні промені, так і інфрачервоні. Тому ефективність його роботи дійсно висока. Після нагріву сонячними променями колектора, він передає цю теплову енергію для подальшого її використання. Відбувається процес передачі за допомогою декількох способів. Перший спосіб - передача тепла за допомогою рідини. Другий спосіб - передача тепла за допомогою теплових трубок. Другий спосіб на практиці є більш ефективним, тому вакуумний літній сонячний колектор більш затребуваний на сучасному ринку, ніж плоский.

Переваги вакуумного річного сонячного колектора різноманітні і мають велику цінність в сучасному світі. Перш за все, такий пристрій легко встановлюється на покрівлі приватних будинків і промислових будівель. Його вартість цілком демократична. Тому якщо сонячні батареї встановити дозволити собі може не кожен, з вакуумним колектором таких проблем немає. При цьому таке обладнання повністю виключає нанесення шкоди навколишньому середовищу і організму людини. Воно є прекрасним варіантом для нагріву води в теплу пору року і додаткового опалення будинку.

Літній сонячний колектор вигідно придбати можна в нашій компанії!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення